درباره ی مرکز تشخیصی درمانی آلفا :

مرکز فوق تخصصی تشخیصی درمانی اختلالات خواب آلفا یکی از مجهزترین مراکز تخصصی کشور در زمینه تشخیص و درمان افرادی است که از مشکلات خواب رنج می برند . این مرکز در سال 1396 با تلاش جمعی از اساتید هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی در پاسخ به نیاز روزافزون بیماران تاسیس گردید .

هدف بنیان گزاران این مجموعه ارائه خدماتی شایسته و با کیفیت و منطبق بر علم روز پزشکی بوده و به همین لحاظ فقط از پزشکان متخصص در زمینه خواب و جراحی گوش و حلق و بینی عضو هیات علمی دانشگاه یا پزشکان صاحب نام و شناخته شده کشور دعوت به همکاری گردیده است .

این مرکز همواره کوشیده است تا خدمات خود را از نظر کمی و کیفی ارتقاء بخشیده و جدیدترین تجهیزات و فن آوری های نوین را به خدمت گیرد .

مرکز فوق تخصصی تشخیصی درمانی اختلالات خواب آلفا کلیه خدمات تشخیصی درمانی را به بیمارانی که از انواع اختلالات خواب رنج می برند ، ارائه می دهد . این مرکز تشخیص و درمان این بیماری هارا با استفاده از تست های تشخیصی استاندارد، به انجام می رساند . انجام این تست ها قبل از درمان های پیشنهادی باعث جلوگیری از خطرات احتمالی و عوارض جدی ناشی از ابتلای به این بیماری ها می شود .